Birleşik Arap Emirlikleri - Sorunsuz E-Ticaret 41 Yıllık Tecrübe
 
Pazartesi - Cumartesi09:00 - 18:00
İstanbul OfisMecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers No:12 Kule:1 Kat:18/1801
Bizi Takip Edin
Nova Group Tv
World E-Trade Bridge

Birleşik Arap Emirlikleri

BAE’de e-ticaret son yıllardaki en yüksek büyüme oranlarından birine sahiptir ve MENA bölgesindeki en dinamik Pazar olmasının yanı sıra GCC ülkeleri arasında da e-ticaret lideridir. 2018 verilerine göre, BAE'deki internet penetrasyonu yüzde 99'dur. BAE'deki toplam internet kullanıcısı sayısının en az yüzde 85'i çevrimiçi bir ürün aramış ve yüzde 91'i son 30 gün içinde bir çevrimiçi perakende mağazasını ziyaret etmiştir. En az yüzde 63'ünün ise en az bir kere çevrimiçi satın alma işlemi gerçekleştirdiği bilinmektedir.

BAE'deki e-ticaret pazarının 2014-2018 döneminde önemli bir artış yaşadığı görülmüştür. 2014'te sadece 2,5 milyar dolarken, 2019 yılında BAE'deki e-ticaret pazarının mevcut değerlendirmesinin 5.3 milyar dolar değerinde olduğu tahmin edilmektedir.

Statista’nın verilerine göre, 2022'de, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki e-ticaret satışlarının öngörülen değeri 27 milyar ABD doları olacak. Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki e-ticaret satışlarının 2018-2022 yılları arasında yılda ortalama yüzde 23 oranında artacağı tahmin edilmektedir.

Önemli bir Pazar olan BAE pazarında Amazon ve Ebay üzerinden sorunsuz e-ticaret yapabilmeniz için, BAE’da şirketinizi kuruyoruz, banka hesabınızı açıyor, 300 milyon kullanıcıya sahip Amazon’da ve Ebay’de doğru ürünleri satabilmeniz için pazar araştırması yapıyor, ve kurumsal kimlik oluşturuyoruz.

Doğru şirket, sorunsuz banka hesabı ile sorunsuz şekilde Amazon hesabı açtıktan sonra, seçilen ürünleri en doğru şekilde listelerde gözükmesini sağlıyoruz. Ürünleri Amazon depolarına ve Ebay müşterilerine gönderdikten sonra, reklam süreçleri ve devamında pazarlama süreçlerinizi de yönetiyoruz. Tüm bunlar ise hukukçu ekibimiz ile hukuki destekle birlikte güvende olmaktadır.
https://worldetradebridge.com/wp-content/uploads/2020/07/birleşik_arap_emirlikleri_slider.jpg
İletişimWorld E-Trade Bridge
World E-Trade Bridge bir Nova Group Holding iştirakidir.
OfislerimizNerelerdeyiz
https://worldetradebridge.com/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map_ozel-1.png
Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin
Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz
İletişimWorld E-Trade Bridge
World E-Trade Bridge bir Nova Group Holding iştirakidir.
OfislerimizNerelerdeyiz
https://worldetradebridge.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin
Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz