İngiltere - Sorunsuz E-Ticaret 41 Yıllık Tecrübe
 
Pazartesi - Cumartesi09:00 - 18:00
İstanbul OfisMecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers No:12 Kule:1 Kat:18/1801
Bizi Takip Edin
Nova Group Tv
World E-Trade Bridge

İngiltere

Birleşik Krallık, Avrupa'daki en gelişmiş e-ticaret pazarına sahip ülkelerin başında gelmektedir. Birleşik Krallık Ulusal İstatistik Ofisi'nin son verilerine göre, ülkenin 2018'deki e-ticaret geliri önceki yıla göre keskin bir artışla 93 milyar $'a ulaşmıştır.

İngiltere'nin çevrimiçi alışveriş ortamı, giderek daha fazla tüketici ile zenginleşmektedir. 2019 yılında, İngiltere'deki hanelerin yüzde 82 kadarı son 12 ay içinde çevrimiçi alışveriş yapmıştır ve bu da son 11 yıl içinde ülkedeki en yüksek çevrimiçi satın alma oranı olmuştur. Giyim ve spor ürünleri özellikle çevrimiçi olarak yapılan popüler satın alımlar olarak gözlenmektedir.

Çevrimiçi alışveriş yapanların ödeme düzenleri üzerine yapılan bir başka araştırmada, kredi kartları veya bankamatik kartları gibi geleneksel yöntemler hala yüksek bir paya sahip olmasına rağmen, alışveriş yapanların PayPal gibi çevrimiçi ödeme sistemlerini ve hatta Google, Apple ve Amazon gibi dijital cüzdanları da kullandığı görülmektedir.

Önemli bir Pazar olan İngiltere pazarında Amazon ve Ebay üzerinden sorunsuz e-ticaret yapabilmeniz için, İngiltere’de şirketinizi kuruyoruz, banka hesabınızı açıyor, 300 milyon kullanıcıya sahip Amazon’da ve Ebay’de doğru ürünleri satabilmeniz için pazar araştırması yapıyor, ve kurumsal kimlik oluşturuyoruz.

Doğru şirket, sorunsuz banka hesabı ile sorunsuz şekilde Amazon hesabı açtıktan sonra, seçilen ürünleri en doğru şekilde listelerde gözükmesini sağlıyoruz. Ürünleri Amazon depolarına ve Ebay müşterilerine gönderdikten sonra, reklam süreçleri ve devamında pazarlama süreçlerinizi de yönetiyoruz. Tüm bunlar ise hukukçu ekibimiz ile hukuki destekle birlikte güvende olmaktadır.

İngiltere'nin liderlik ettiği Avrupa e-ticaret pazarının gümrük ve vergi avantajlarından faydalanın. %19 yıllık gelir vergisi ve 85000 pound üst limitli %0 KDV ile e-ihracatın tadını çıkarın.

İngiltere’de Şirket Kurmanın Avantajları,
• Amazon, Etsy, Ebay vb. platformlarda rahatlıkla satış yapabilirsiniz.
• İngiltere dışındaki satışlarda %0 KDV oranı ile karınızı artırabilirsiniz.
• AB Merkez Bankası onaylı banka hesabı açılışı yapabilir ve yatırımlarınızı veya fonlarınızı bu banka hesabında güvenle tutabilirsiniz.
• Sizin için PayPal ve Stripe hesapları açılır, böylece ödemelerinizi güvenle alabilirsiniz.
https://worldetradebridge.com/wp-content/uploads/2020/07/ingiltere_slider.jpg
İletişimWorld E-Trade Bridge
World E-Trade Bridge bir Nova Group Holding iştirakidir.
OfislerimizNerelerdeyiz
https://worldetradebridge.com/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map_ozel-1.png
Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin
Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz
İletişimWorld E-Trade Bridge
World E-Trade Bridge bir Nova Group Holding iştirakidir.
OfislerimizNerelerdeyiz
https://worldetradebridge.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Sosyal Medya HesaplarımızBizi Takip Edin
Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz